Today’s Hours Getting Hours
Catalina Swivel Gliding Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Recline, Reclining Furniture, Swivel |
| Style | Transitional |
Chair 797020PC
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 54 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Chair 94210BDSG
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 32 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Chair L063710BDSC
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 33 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Leather, Swivel |
| Style | Transitional |
Chance Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glider, Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Chance Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Chance Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Chandler Reclining Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline |
| Style | Casual |
Chaplin Chair and 1/2
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional, Transitional |
Chaplin Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |














