Today’s Hours Getting Hours
Davis Reclining Loveseat with Console
| Weight | 276 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Davis Reclining Sofa
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Davis Rocking Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Davis Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Davis Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 86.5 × 31.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Davis Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 86.5 × 31.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Dawn Power Lift Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Lift, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Degree Swivel Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Lumbar, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Delway Round Leather Ottoman
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Delway Small Round Ottoman
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 19 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |













