EZ8K00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
EZ8K00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 40 × 86 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 39 × 78 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9B00H Double Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
EZ9K00H Rocker Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Gigi Cocktail Ottoman
| Dimensions | 37 × 37 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Green, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |








