Marsham Round Chairside Table
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Martha Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 34 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, Brown, Grey |
| Features | Recline |
| Style | Mid-Century |
Marybeth Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Marybeth Rocker Recliner with Handle
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Marybeth Swivel Gliding Recliner with Handle
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Reclining Furniture, Swivel |
| Style | Casual, Transitional |
Miller Sectional
| Dimensions | 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Milner Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Milner Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Milner Sectional
| Dimensions | 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Milner Sofa
| Dimensions | 38 × 95 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Monroe Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Monroe Chair and a Half
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Monroe Leather Chair
| Dimensions | 38 × 43 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Monroe Leather Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |











