Bay Bridge Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Fabric |
Bay Bridge Leather Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bay Bridge Leather Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Bay Bridge |
| Features | Leather |
Bernard Leather Power Reclining Loveseat with Console, Power Headrests & Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 73 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Bernard |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |



