Arlington Sofa
| Dimensions | 37 × 90 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |
Beacon Ottoman
| Dimensions | 19.5 × 23 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Chair
| Dimensions | 37 × 36 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Belleville Mid-Size Sofa
| Dimensions | 37 × 77 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |