Country Manor Arm Chair
| Dimensions | 22.5 × 24.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Country Manor Side Chair
| Dimensions | 22.5 × 24.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Traditional |
Cross Base Table Lamp with Mica Shade
| Dimensions | 18 × 18 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Vintage |
Durango Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Durango Power Recliner
| Dimensions | 41.5 × 37.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Durango Wall Recliner
| Dimensions | 43 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |