Today’s Hours Getting Hours
5/0-6/6 Siderails
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| 5/0-6/6 Siderails | Constructed of select hardwood solids and Mango veneers |
|---|---|
| Dimensions | 74.00″W X 01.00″D X 10.50″H |
| Weight | 40.79 lbs |
Additional information
| Weight | 40.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 74 × 10.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Platinum Drift |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Hepburn |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Harper X-Back Side Chair
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic, Traditional, Transitional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.