Holland Settee
Call for Price
Oxford 60" Adj. Lift Desk Top (for Iuab-301-2) I07-360T-PEP
Call for Price
6/0-6/6 Panel Headboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| 6/0-6/6 Panel Headboard | Constructed of hardwood solid and Cherry veneer with metal framework |
|---|---|
| 6/0-6/6 Panel Headboard | 50280-50281-50272 King Panel Bed Fully Assembled Size: 79 3/4″ wide x 85 1/8″ deep x 60″ high |
| 6/0-6/6 Panel Headboard | 50280-50281-50282 California King Panel Bed Fully Assembled Size: 79 3/4″ wide x 89 1/8″ deep x 60″ high |
| Dimensions | 79.75″W X 01.75″D X 60.00″H |
| Weight | 114.64 lbs |
| 50280-50281-50272 King Panel Bed Fully Assembled Size: 79 3/4″ wide x 85 1/8″ deep x 60″ high | Yes |
| 50280-50281-50282 California King Panel Bed Fully Assembled Size: 79 3/4″ wide x 89 1/8″ deep x 60″ high | Yes |
Additional information
| Weight | 114.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 79.75 × 60 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Maisie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.