Creswell Wood Arm Swivel Chair
Call for Price
339-135 – Tribeca Uph Low Hb (Block) Bed – Queen 5/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 243 lb |
| Leather | 109 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.50 yrd |
Additional information
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 67.75 × 56.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Low |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.