Lori Ottoman with Trays
Call for Price
Dimitri STOOLS 44264-30WE/1B2546
Call for Price
899-176 – Maison ‘47 Upholstered Tall Hb Tall Fb Panel Bed – King 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 38 cft |
| Weight | 268 lb |
| Cartons | 2 |
| Leather | 112 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.00 yrd |
Additional information
| Weight | 268 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88.5 × 81.5 × 64.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Maison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.