Vienna Upholstered Bed
Call for Price

Maya COFFEE TABLES 50406/25+90518/30
Call for Price
AE9-107Q – Soho Bed – Queen Size 5/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Please see AE9-107PQ for optional upholstered wing panelsPLEASE NOTE: Headboard requires wall mountingWall mount hardware for headboard includedBed slats provided by Century |
| Volume | 23 cft |
| Weight | 145 lb |
| Cartons | 2 |
| Leather | 157 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 8.25 yrd |
Additional information
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 65.5 × 52.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Soho |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.