Heritage Upholstered Bed
Call for Price

Rachel TABLES 50579/25+94842/S4
Call for Price
B1H-145 – Mcalpine Wood Panel Bed – Queen Size 5/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Walnut Solids, Poplar Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**Available ONLY as shown: B1H Brunette finishBed slats included |
| Volume | 40 cft |
| Weight | 331 lb |
| Cartons | 3 |
Additional information
| Weight | 331 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87.75 × 69.25 × 68 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Mcalpine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.