Copenhagen 5 Drawer Chest
Call for Price

Rachel TABLES 50980/25+91282/70
Call for Price
C6C-147 – Aria Bed – Cal King Size 6/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**C6C SPECIAL COMBO FINISH: Case & Overlay panels: Brownstone – Background panel: Oxford WhiteBed slats provided by Century |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 377 lb |
| Cartons | 3 |
Additional information
| Weight | 377 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.5 × 80.25 × 70.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
| Bed Size | California King |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.