Gable Road Headboard - Full / 807 Harvest
Call for Price
Beckham Wide Track Arm Sofa
Call for Price
CBA-126-V1 – Monterey King Bed 6/6 – Hawthorne Light
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Oak Solids |
|---|---|
| Notes | Bi-level bed slats provided by Century |
| Volume | 99 cft |
| Weight | 384 lb |
Additional information
| Weight | 384 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 86 × 54 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.