Today’s Hours Getting Hours
Complete Upholstered Bed Ca K 6/0 Dark Oak Finish
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Sleek Block Feet And Flat Drawer Fronts Add A Modern Touch | Yes |
| Antique Gold Hardware | Yes |
| Width | 98 |
| Depth | 95 |
| Height | 58 |
| Finish | Charred Oak |
| Material | Select Hardwoods, Oak Veneer |
| Hardware | Antique Gold |
Additional information
| Dimensions | 95 × 98 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Charred Oak |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | 1731 Westwood BR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Complete Panel Bed Ca K 6/0 Dark Oak Finish
Complete Panel Bed K 6/6 Dark Oak Finish
Complete Panel Bed Q 5/0 Dark Oak Finish
Complete Upholstered Bed K 6/6 Dark Oak Finish
Complete Upholstered Bed Q 5/0 Dark Oak Finish
Related products
Ciao Bella Queen Upholstered Bed- Speckled Gray
Maidstone Upholstered Bed King
| Dimensions | 93 × 82.5 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Parkton Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Grey |
| Style | Modern |
| Features | Customizable, Fabric |
Ventura Panel Bed Chalk Slate
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Walker Panel Queen Bed
| Dimensions | 90 × 73 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.