Gable Road Tall Chest - 808 Russet / 02 Bronze Knob
Call for Price
Ventura Panel Bed
Call for Price
CR1-122K-V1 – Stocked Fully Uph. Wing Bed – Med. Height – King 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | C113 CharbrownFabric # 71687L15ST – StraightFT – FlatChannel HorizontalTP – Tapered |
|---|---|
| Volume | 79 cft |
| Weight | 292 lb |
Additional information
| Weight | 292 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 81.5 × 65 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Stocked |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.