Jude Chair - Special Order
Call for Price
Dining Essentials - Windsor Arrowback Chair in Black
Call for Price
CR9-101-KU-72 – Details Lafayette Fully Uph Bed – King 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 37 cft |
| Weight | 311 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 80 × 72 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Details Lafayette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.