Walden Chair - Special Order
Call for Price
Parkton Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
CR9-104-KU-60 – Details Marin Fully Uph Bed – King 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 301 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 301 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 80 × 60 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Details Marin Fully |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.