Blythe Bed Headboard Only Full - Queen - Special Order
Call for Price
Madison Leather Upholstered Platform Bed
Call for Price
CR9-105-KW-60 – Details Burbank Wood Trim Uph Bed – King 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 35 cft |
| Weight | 301 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 301 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 81.25 × 60.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Burbank |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.