Daybreak Bed -Special Order
"*" indicates required fields
Description
Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Available in Queen 65x88x62 and King 81x88x64.
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Available in Queen 65x88x62 and King 81x88x64. | Yes |
|---|---|
| Queen | 65W X 88D X 62H |
| King | 81W X 88D X 64H |
Additional information
| Dimensions | 88 × 65 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen and King |
| Collection | Daybreak |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.