Gable Road One-Drawer Nightstand - 806-Mist
Call for Price
Versailles Chair
Call for Price
Getaway Coastal Living Home Collection Cape May Bed -Special Order
"*" indicates required fields
Description
Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Available in Twin 42x88x54, Queen 64x93x56, and King 80x93x58
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Available in Twin 42x88x54, Queen 64x93x56, and King 80x93x58 | Yes |
|---|---|
| Twin | 42W X 88D X 54H |
| Queen | 64W X 93D X 56H |
| King | 80W X 93D X 58H |
Additional information
| Dimensions | 88 × 42 × 54 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen and King, Twin |
| Collection | Getaway Coastal Living Home Collection |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.