Lyra Round Dining Table
Call for Price
I3-146 – Yvette Uph King Bed
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Volume | 71 cft |
| Weight | 254 lb |
| Leather | 210 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 13.25 yrd |
Additional information
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.5 × 82 × 54.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Yvette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.