Today’s Hours Getting Hours

Dining 48" x 36" Rectangular Table 4836A112
Call for Price
Olympia Drink Table
Call for Price
Louie P’s King Sleigh Bed
"*" indicates required fields
Description
Height from the floor to the bottom of the box spring is 9 inches Footboard height is 30 inches California King is also available as 07177B Cognac finish
Additional information
| Dimensions | 93 × 86 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Braddock Panel Bed
Ciao Bella Cal King Upholstered Bed- Speckled Gray
Sienna Queen Panel Bed
| Dimensions | 91 × 67 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Walker Panel Queen Bed
| Dimensions | 90 × 73 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.