Today’s Hours Getting Hours
Bedroom Retreat 6/0-6/6 Cane Panel Footboard
Call for Price
Retreat Queen Upholstered Panel Bed
Call for Price
Retreat Queen Upholstered Panel Bed
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 222.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 94.75 × 65 × 66 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Casual |
| Collection | Retreat |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Retreat Cane Barrel Back Chair
Retreat Folding Etagere
Retreat Pole Rattan Accent Mirror
Retreat Pole Rattan Bookcase
Retreat Pole Rattan Cal King Upholstered Poster Bed withCanopy
Retreat Pole Rattan Cocktail Table
Retreat Pole Rattan Sideboard
Retreat Round Side Table
Related products
Highlands Queen Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Mission, Traditional |
Maidstone Upholstered Bed King
| Dimensions | 93 × 82.5 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Modern |
Parkton Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Grey |
| Style | Modern |
| Features | Customizable, Fabric |
Modern Rivoli Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.