Revere Bed - Complete Bed / King / 803 Bluff
Call for Price
CR9-104-CU-60 - Details Marin Fully Uph Bed - Cal King 6/0
Call for Price
Tatum Bed -Special Order
"*" indicates required fields
Description
Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric and 50 leather options to make this item yours. Available in Queen 67x89x53 and King 82x89x53
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric and 50 leather options to make this item yours. Available in Queen 67x89x53 and King 82x89x53 | Yes |
|---|---|
| Queen | 67W X 89D X 53H |
| King | 82W X 89D X 53H |
Additional information
| Dimensions | 89 × 67 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen and King |
| Collection | Tatum |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.