Westmont Solid Wood 9dwr Dresser
Call for Price
Westlake Solid Wood 2dwr Nightstand
Call for Price
Westlake Solid Wood Bed – Queen
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 66”W x 87”D x 60”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood |
| Colors | Kona Brown |
| Weight | 158 lbs |
Additional information
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 66 × 60 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kona Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Westlake |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.