2 West 6 Drawer Chest – 63161
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 52 1/4″ |
|---|---|
| Width | 31 9/16″ |
| Depth | 17 3/16″ |
| Collection | 2 West |
| Wood Type | Alder |
Additional information
| Dimensions | 17.25 × 31.5 × 52.25 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | 2 West Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 West 10 Drawer Dresser – 63101
2 West 6 Drawer Dresser – 63061
Related products
Pure Modern Bedroom Chest With 5 Drawers
Mapleton 6-Drawer Chest
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.