Avaline Rollier Spot Table Small
Call for Price
Sanford Leather Slope Arm Chair
Call for Price
CT6093 – Rohan Three Drawer Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Cane |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Black finished case with natural colored cane drawer fronts and brass hardware |
| Volume | 26 cft |
| Weight | 210 lb |
Additional information
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.75 × 41.5 × 34.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.