
Studio C Essentials Rose Sleeper Sofa
Call for Price
Escape-Coastal Living Home Collection Coca Plum Mirror
Call for Price
Longmeadow Chifferobe 2 – Rustic Cherry
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Longmeadow Group Bedroom Case Chifferobe 2 48″W x 20″D x 63″H Rustic Cherry Standard HDW (BP37160-909;BP30214-909) No Distressing STN- Solid Stain 113 Michaels
Additional information
| Dimensions | 20 × 48 × 63 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.