Revere 74-inch Dining Table - 802-Bay
Call for Price
D139-300-8 - Willis Outdoor Swivel Chair
Call for Price
Modern Desert Utility Cabinet
"*" indicates required fields
Description
The Desert Utility Cabinet offers versatile storage with a fresh, lighthearted presence. Its sleek design complements any decor, while its ample interior provides a practical solution for organizing various items.
Product Details
| 3 adjustable shelves. 1 stationary shelf. | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 20 × 42 × 84 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Aceton Bed King
Modern Aceton Bed Queen
Modern Aged Gold Bar Cart
Modern Astrid Drawer Chest
Related products
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.