Delway Round Ottoman
Call for Price
Duncan STOOLS 41540-26WE/1B25BAF4
Call for Price
43H-207 – Chateau Lyon Debourg Dresser
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Inlays, Oak Solids, Maple Veneers, Cherry Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium – Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**43H Lyon finishSix drawers with cast iron hardwareTip restraint included |
| Volume | 47 cft |
| Weight | 311 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 80 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Mapleton 8 Drawer Double Dresser
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.