L7086 Stewart Swivel Chair
Call for Price

Asterisk TABLES 50948/25+91176
Call for Price
C5B-205 – Casa Bella Louvered Dresser – Sierra
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C5B SierraSix soft-close drawersTip restraint included |
| Volume | 44 cft |
| Weight | 318 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 318 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 67 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.