
Stressless® Stella 2 seater
Call for Price
Beckham Leather Modular Chaise Sectional Sofa
Call for Price
CBA-201-V2 – Monterey Six Drawer Dresser – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Notes | Six soft-close drawers with aged bronze bar pulls |
| Volume | 45 cft |
| Weight | 374 lb |
Additional information
| Weight | 374 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Escape Eight-drawer Dresser And Mirror
Blue Ridge Dresser Media Drawer
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.