Revere Tall Chest - 805 Dune / 08 Bronze Oval Knob
Call for Price
Eden Upholstered Bed
Call for Price
CR9-244 – Details Iii Wythe Six Drawer Dresser
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Notes | COMBO FINISH PLACEMENT: Case/Drawer fronts If two Group A finishes are selected, use the Standard Combo price. If any of combined finishes is higher than Group A, use the Premium Combo price. |
| Volume | 1 cft |
| Weight | 1 lb |
Additional information
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 63.25 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Pure Modern Bedroom 6 Drawer Dresser And Mirror
Pure Modern Bedroom Dresser With 6 Drawers
Blue Ridge Dresser Media Drawer
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.