Roya Solid Wood 4dr Cabinet
Call for Price
Tiber Solid Wood 4dr Buffet
Call for Price
Santa Clara Solid Wood 6dwr Dresser
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 63”W x 19”D x 35”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer |
| Colors | Toasted Brown |
| Weight | 236 lbs |
| Casegoods Drawer Interior Dimensions | 27.50″x14″x8″ |
| Casegoods Door Quantity | 6 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
Additional information
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 63 × 35 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Santa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.