CDA-221-V1 – Lunar Small Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Stone, Resin |
|---|---|
| Notes | One soft close drawerHoned mocha cream stone top |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 146 lb |
Additional information
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.