CR9-238 – Details Iii Wythe Three Drawer Large Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Notes | COMBO FINISH PLACEMENT: Case/Drawer fronts If two Group A finishes are selected, use the Standard Combo price. If any of combined finishes is higher than Group A, use the Premium Combo price. |
| Volume | 1 cft |
| Weight | 1 lb |
Additional information
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 38 × 29 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Surrey Hills Open Nightstand, Stone Top
Mapleton 3 Drawer Nightstand in Maple
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Maple, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
| Finish | Cider-503 |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.