Revere Bed - Complete Bed / Twin / 804 Ember
Call for Price
Tranquility – Miranda Kerr Home Paris Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Elevate bedsides with the imaginative Paris Nightstand, a stylish twist on a retro look featuring two drawers, white marble tops and a lavish white sycamore finish.
Product Details
| 2 drawers | Yes |
|---|---|
| outlet with USB | Yes |
| open display area | Yes |
| White Carrara stone top | Yes |
| Blanc Sycamore finish | Yes |
Additional information
| Dimensions | 18 × 30 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Blanc Sycamore |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Tranquility – Miranda Kerr Home |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Tranquility – Miranda Kerr Home Accent Table -stone top
Tranquility – Miranda Kerr Home Adore Drawer Dresser
Tranquility – Miranda Kerr Home Chanel Sofa -Special Order
Tranquility – Miranda Kerr Home Exhale Swivel Chair
Tranquility – Miranda Kerr Home Exhale Swivel Chair -Special Order
Tranquility – Miranda Kerr Home Gallett Accent Mirror Large
Tranquility – Miranda Kerr Home Immersion Dresser
Tranquility – Miranda Kerr Home Morel Arm Chair
Related products
Americana Modern Bedroom 3 Drawer Nightstand With Charging Station
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.