Griffith Park Canyon Wood Back Side Chair
Call for Price
Ellery Ottoman
Call for Price
CT6011-NV – Mandalay Bar Cart
"*" indicates required fields
Description
The Mandalay bar cart is a clean, functional entertainment piece. Polished nickel casters give this bar cart movability while two fixed shelves featuring mirrored insets and one removable top mirrored tray with nickel handles give it plenty of storage capacity for all of your barware and serving pieces.
Product Details
| Material | Mahogany Solids |
|---|---|
| Notes | Finished in a dark blue with removable tray and mirrored insert featuring polished nickel handlesTwo shelves with clear glassSilver antique finished casters |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 84 lb |
Additional information
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mandalay |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.