Delway Round Leather Ottoman
Call for Price

Garden STOOLS 41488-26/52CB
Call for Price
3800C-4 – Tracy Swivel Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Antique Brass Kick Plate – STD Brushed Nickel Available |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 31 lb |
| Leather | 33 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.50 yrd |
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 20.75 × 37.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tracy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
3800B-4 – Tracy Swivel Bar Stool
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Calhoun Counter Stool
Jade Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.