Cruz STOOLS 44604-26WE/1B25DBF4
Call for Price
Qs Havana Wicker Sofa, Midnight With Linen Snow Cushions
Call for Price
Luca Barstool 24″ Stationary Barstool
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Collection | Luca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Blue Leroy Counter Stool
Calhoun Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.