669-303 - Marbella Amador Dining Table
Call for Price
Dutton Chair Maple
Call for Price
Wilbur STOOLS 41570-30/56CP
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Get into the Scandinavian mindset! Picture it: you live together in a white interior, little hints of color, clean lines, soft materials, and minimalist geometric accents. The space welcomes people as they come and go. It’s airy, open, and full of natural light. You feel connected with nature and would happily spend hours together just being in the space. Everything is so cozy you and your family can just curl up anywhere. So clear your mind, relax, and just enjoy living together.
Additional information
| Dimensions | 20.25 × 19.375 × 44.25 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | CP Volcano |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Wilbur |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Wilbur CHAIRS 30570/56CP
Wilbur STOOLS 41570-26/56CP
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
24″ Ladderback Counter Stool
Blue Leroy Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.