Raeford Accent Chair
Call for Price
Hollins 265 Power Wall Hugger Recliner
Call for Price
3386A-C-V1 – Harmony Host Chair With Casters
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | AS SHOWN ONLYFabric: 71582L12 |
|---|---|
| Volume | 29 cft |
| Weight | 45 lb |
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 24.75 × 47.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.