Sloan Leather Slope Arm Swivel Glider Chair
Call for Price
Royster 428 Power Deep Seat LSF Reclining Loveseat
Call for Price
3390A-2 – Camille Brass Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Metal – Brushed Brass Finish |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 41 lb |
| Leather | 47 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.00 yrd |
Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 27 × 30.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.