3474A – Lee Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 35 lb |
| Leather | 14 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.00 yrd |
Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 24 × 38 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.