Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Escape 151 Power LSF Recliner w/CR3 Massage
Call for Price
3521A – Tison Dining Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | European Beech Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 25 lb |
| Leather | 52 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 41.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.