Paris Tufted Upholstered Bed
Call for Price
Monza STOOLS 44582-26WE/1B57BPF4
Call for Price
AE-LR-18261-4 – Madison Settee
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tufted |
|---|---|
| Seat Type | Tufted |
| Notes | Weltless |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 36 lb |
| Leather | 86 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.75 yrd |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 42.5 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Dining Chair Spindle Back (2/ctn Sold In Pairs)
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.