
Stressless® Mary , 2 seater with 2 Power
Call for Price
Alexander Ottoman
Call for Price
CC9-3185S – Taberu Dining Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 43 lb |
| Leather | 32 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.50 yrd |
Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.25 × 22 × 35.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.