CCU-3178A-F1 – Ray Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Volume | 16 cft |
| Weight | 21 lb |
| Leather | 10 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25.5 × 31 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.